Jump to content

Photo

Registracija motorja

• Please log in to reply
127 replies to this topic

#31 koko

koko

Predsednik

• Admin
  • 11,738 posts
  • Interests:plavanje v družbi
  • Spol:desc
  • Motor:Honda

Posted 21 January 2007 - 11:40 AM

QUOTE(Gregc @ Sat, 20. January 2007, 18:37:15)
Lep pozdrav!

Na vašem forumu sem nov.
Opazil sem to temo o registarciji in zanima me sledeče, ali imate člani moto kluba kakšne ugodnosti pri registraciji motocikla?
Aja pa še nekaj. Pozna kdo kakšnega sposobnega Grawe agenta, po možnosti iz Ljubljane oziroma njene okolice.

Hvala, lp Grega

View Post

pozdravljen...

...člani našega moto kluba nimamo ugodnejših registracij kot drugi motoristi, večina se nas posamezno odloči pri izbiri zavarovalnice, kasneje pa si izmenjamo mnenja oz izkusnje...
večina ostaja pri Triglavu, ostali pri zavarovalnicah, kjer imajo že druge premije in tako dobijo določen popust...
...osebno sem lansko leto zavaroval motor pri Grawe, prihranil skoraj 50k sit zaradi znatno manjsega AO+, vendar sem sedaj z nepriznano bonifikacijo...

darjan GRAWE 031/655411

#32 koko

koko

Predsednik

• Admin
  • 11,738 posts

Posted 16 February 2007 - 03:35 PM

ewo ponudbo:

Pozdravljeni,

Se opravičujem, ker vam pošiljam sledeče, vendar verjamem, da je za vse vas člane ugodno.

Rad vam bi predstavil popuste pri zavarovanju vaših motorjev in sicer so sledeči:

- člani motorističnih klubov, dobite 30% popust (če imate članske izkaznice) in je lahko tudi višji (odvisi kje imate zavarovan avto in kakšen bonus imate)

- pri letnem plačilo dobite še dodatnih 50% popusta, vendar se premija ne vrača

- popusti so nekoliko slabši, če nisi član moto kluba

Poleg navedenega je še kar nekaj popustov, ki pa so vezani na kasko zavarovanje in tatvine motorja.

Če vas sledeče zanima se lahko dogovorimo za sestanek z vašim klubom (najbolje da so vsi prisotni).

Za bolj jasna navodila me kontaktirajte na spodnji številki oz. pišite.

Lep nasmejan konec tedna,

Darko Žagar
e-mail: darotej@gmail.com
tel: +386 41 812 257

gre se za Zavarovalnico Maribor

#33 Baggy

Baggy

Šefe

• Admin
  • 892 posts

Posted 16 February 2007 - 07:13 PM

Dejmo se zmodelom zment pa da slišimo kaj je na tem. Pa kr hitr, sonce že buta men je pa moja sršenka že mal neučakana
Baggy Ma Vas Rad

#34 muma

muma

Bajker

• Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 2,683 posts
  • Interests:ni da ni
  • Motor:transalpka

Posted 19 February 2007 - 08:44 AM

Preberte si temo na motosvetu-vam bo marsikaj jasno glede prenosa bonusa, dodatnih popustov,..., ki jih nudi Zavarovalnica Maribor. Pa tudi druge reči so lepo razložene; sam cajt si je potrebno vzet...

Evo, še link KLIK

PS: Folk zavaruje svoje 1000-ke za celih 150€ na leto pepper.gif
Ujet, mlad, postaven, izobražen in situiran motorist obozuje kratke sprehode in dolge noči!
By Koko

#35 Baggy

Baggy

Šefe

• Admin
  • 892 posts

Posted 19 February 2007 - 10:46 AM

Eno vprašanje! Anaš klub je včlajnjen pri Zvezi motoklubov Slovenije?

Baggy Ma Vas Rad

#36 koko

koko

Predsednik

• Admin
  • 11,738 posts

Posted 19 February 2007 - 10:48 AM

QUOTE(Baggy @ Mon, 19. February 2007, 10:46:33) View Post
Eno vprašanje! Anaš klub je včlajnjen pri Zvezi motoklubov Slovenije?

Ne, ampak to ni pogoj!

#37 Baggy

Baggy

Šefe

• Admin
  • 892 posts

Posted 19 February 2007 - 10:52 AM

Kakor sem prebral č"e si član moto kluba kateri je član Pri Zvezi motoklubov Slovenije dobiš 50% popusta " nisem pa ziher, ker sem že ene 50 strani prebral pa mi ni nč več jasn, razn to da je FUL CENEj
Baggy Ma Vas Rad

#38 koko

koko

Predsednik

• Admin
  • 11,738 posts

Posted 19 February 2007 - 11:21 AM

QUOTE(Baggy @ Mon, 19. February 2007, 10:52:52) View Post
Kakor sem prebral č"e si član moto kluba kateri je član Pri Zvezi motoklubov Slovenije dobiš 50% popusta " nisem pa ziher, ker sem že ene 50 strani prebral pa mi ni nč več jasn, razn to da je FUL CENEj

no jest sem pa govoril z agentom in je povedu da on potrebuje le seznam članov z zigom kluba, v nasem primeru je to AMD Lukovica! Bom poskusu dobit tega tipa v sredo na sestanek!

#39 Baggy

Baggy

Šefe

• Admin
  • 892 posts

Posted 19 February 2007 - 11:28 AM

ql
Baggy Ma Vas Rad

#40 koko

koko

Predsednik

• Admin
  • 11,738 posts

Posted 27 February 2007 - 08:30 AM

Zavarovalnica Maribor (klik) za ugodnosti zavarovanja motornih koles.

Uradni dopis --> Attached File  Zavarovanje_2007.pdf   183.06K   849 Number of downloads

Tisti ki ste prisli na moto sredo, 21.2., ste lahko izvedeli se nekaj vec o tej akciji. G. žagar je po mailu posredoval se ostale nejasnosti, tako da zdej pocakamo le se ponudbo konkurence. Pol pa akcija!

#41 koko

koko

Predsednik

• Admin
  • 11,738 posts

Posted 02 March 2007 - 10:06 AM

Trenutno stanje:

Zavarovalnica Maribor d.d.:
- omogoča prenos bonusa z osebnega avtomobila na motorno kolo
- priznava popust na odpoved povračilu premije ob odjavi
- popust na odpoved vračilu se obračuna na AO in AO+
- slabost: različni popusti za člane motoklubov in nečlane.

zm.jpg

AdriaticSlovenica d.d.
- omogoča prenos bonusa z osebnega avtomobila na motorno kolo le za svoje zavarovance
- priznava popust na odpoved povračilu premije ob odjavi ne glede na članstvo ali nečlanstvo v moto klubu
- slabost: ponudba velja le za motorna kolesa med 8 in 72kW
- slabost: sklenitev AO+ je možna le po posebni odobritvi.

ADS.jpg

Zavarovalnica Triglav d.d.
Pripravljajo povsem novo ponudbo, ki bo na voljo v ponedeljek, 5.3.2007. Do takrat so skrivnostni in to urejajo z začasnimi popusti, ki se določajo bolj kot ne individualno. Z drugimi besedami, vsak agent po svoje.

Najpogostejša varianta pri Triglavu je naslednja:
- Zavarovanci Triglava dobijo enak bonus kot na avtu tudi na motorno kolo in 30% popusta na nevračilo premije ob odjavi (člani Kluba triglav, to so zavarovanci z večimi zavarovanji, med njimi mora biti življensko, dobijo ta popust po individualni presoji – do 50%).
- Zavarovanci ostalih zavarovalnic (avtomobil) dobijo pri zavarovanju motocikla 30% popust na nevračilo premije ob odjavi.

Zavarovalnica Tilia d.d
Ta trenutek še nima uradne ponudbe, pripravlja jo v roku 14 dni, obljubljajo pa, da bo identična ponudbi Zavarovalnice Maribor d.d.

vec na MotoSvet (klik)

#42 koko

koko

Predsednik

• Admin
  • 11,738 posts

Posted 05 March 2007 - 08:50 AM

QUOTE(koko @ Fri, 2. March 2007, 10:06:39) View Post
Zavarovalnica Triglav d.d.
Pripravljajo povsem novo ponudbo, ki bo na voljo v ponedeljek, 5.3.2007. Do takrat so skrivnostni in to urejajo z začasnimi popusti, ki se določajo bolj kot ne individualno. Z drugimi besedami, vsak agent po svoje.

Najpogostejša varianta pri Triglavu je naslednja:
- Zavarovanci Triglava dobijo enak bonus kot na avtu tudi na motorno kolo in 30% popusta na nevračilo premije ob odjavi (člani Kluba triglav, to so zavarovanci z večimi zavarovanji, med njimi mora biti življensko, dobijo ta popust po individualni presoji – do 50%).
- Zavarovanci ostalih zavarovalnic (avtomobil) dobijo pri zavarovanju motocikla 30% popust na nevračilo premije ob odjavi.

citiram odgovor:
Triglav se drži načela "tresla se je gora, rodila se je miš". Obljubljali so novo ponudbo za danes, 5.3.2007. Sedaj so začetek akcije prestavili na 8.3.2007.
Zatrjujejo, da se bonus nikakor ne bo prenašal z osebnega avtomobila na motor. Izgledalo naj bi takole:
Če ima stranka (Triglavov zavarovanec) na osebnem avtu med 20 in 50% bonusa, pridobi na motorju 5 - 12% popusta. Če se odpove povračilu premije ob odjavi pa še dodatnih 20% popusta.
To naj bi bilo vse kar so pripravlejni ponuditi. Kot sem rekla, ponudba stopi v veljavo 8.3., do takrat pa žal bolj kot ne kaos in tolmačenje začasnih navodil kakor komu paše...

#43 sajo

sajo

dr. BEFSX41

• Admin
  • 2,287 posts
  • Interests:Motorizem, modelarstvo, avtoakustika,navtika,računalništvo, pivopitje, predsednikovanje, video snemanje in montaža .... in verjetno še kaj

Posted 06 March 2007 - 12:58 AM

Sej bojo videl ko bojo 80% motoristov zgubil pa še avto zavarovanja.
user posted image
Nekateri govorijo kar vedo, drugi govorijo ker vedo.

#44 muma

muma

Bajker

• Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 2,683 posts
  • Interests:ni da ni
  • Motor:transalpka

Posted 06 March 2007 - 08:21 AM

Dej Koko, poklič agenta Darkota, naj uleti na motosredo-z vso opremo, da bomo lohk kar tam sklenili zavarovanje. Po moje nas je kar dost kandidatov za zavarovanje pri ZM. Pa spisek potrjenih članov boš moral zrihtat, da dobimo tistih 30% bonusa. Jest avta ne bom prenašal iz generalija na ZM zarad 50% na motorju, ker mi je lani tam agentka zrihtala 50% bonusa; iz moralnih razlogov in dobrih odnosov rajš plačam 30€ več za celo leto. Bo pa 30% bonusa kar fajn prišlo-šenkanemu konju in podarjenim 6 letom se ne sme gledat v zobe...

Zato, navali narode... pepper.gif

Ujet, mlad, postaven, izobražen in situiran motorist obozuje kratke sprehode in dolge noči!
By Koko

#45 koko

koko

Predsednik

• Admin
  • 11,738 posts

Posted 06 March 2007 - 08:32 AM

QUOTE(muma @ Tue, 6. March 2007, 8:21:52) View Post
Dej Koko, poklič agenta Darkota, naj uleti na motosredo-z vso opremo, da bomo lohk kar tam sklenili zavarovanje. Po moje nas je kar dost kandidatov za zavarovanje pri ZM. Pa spisek potrjenih članov boš moral zrihtat, da dobimo tistih 30% bonusa. Jest avta ne bom prenašal iz generalija na ZM zarad 50% na motorju, ker mi je lani tam agentka zrihtala 50% bonusa; iz moralnih razlogov in dobrih odnosov rajš plačam 30€ več za celo leto. Bo pa 30% bonusa kar fajn prišlo-šenkanemu konju in podarjenim 6 letom se ne sme gledat v zobe...

Zato, navali narode... pepper.gif

ma Muma spet te je cajt povozu! tongue.gif
Darko (ZM) bo prisel v sredo k Furmanu ob 19h, eno uro prej, za vse k ste se ze odlocil. Drugim bo pa tud kasnej se kej povedu! Jest bom tud zdej sklenu zavarovanje, baggy ga je ze vceraj, mislim da bo tud Gega, Pepko,...

Poskusu bom pridobit se kej info od ZT, ceprav sem ze mal obupal nad njihovim macehovskim odnosom!!!

Ce boste govoril z nasimi clani, jim povejte za sredino akcijo!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users