Jump to content

Photo

Testi, testi, testi...

• Please log in to reply
117 replies to this topic

#61 sajo

sajo

dr. BEFSX41

• Admin
  • 2,287 posts
  • Interests:Motorizem, modelarstvo, avtoakustika,navtika,računalništvo, pivopitje, predsednikovanje, video snemanje in montaža .... in verjetno še kaj
  • Spol:desc

Posted 20 December 2005 - 11:04 PM

Matr ste neumorni, začne pa itaq zmer Koko pizdarije delat.

No uglavnem probi nares banner v flashu boš videl kolk se da zmanjšat velikost pa kolk lepšga se da naredit metalc.gif

Ker resno ti povem da že kar je več kot 25K je čist preveč in sploh ne pride v upoštev (seveda govorim v kolikor želite mojo pomoč pri bannerjih).
user posted image
Nekateri govorijo kar vedo, drugi govorijo ker vedo.

#62 Djamali

Djamali

treniran profesionalc

• Admin
  • 2,418 posts
  • Interests:..utrujanje cigaretkarjem, sofer pijanih in okajenih osebkov, zagreti navijac poljske zenske odbojkarske reprezentance...
  • Motor:Yamaha Super Tenere

Posted 22 December 2005 - 08:48 PM

Izzy: hmmmm.... tud men tile GIFi mal trokirajo, nisem glih pod graficno zvezdo zrastu..... unsure.gif

Sicer dimezija je prava, velikost je 21,68 kB, ampak hmmmm..... boljs pa ne gre sad.gif

[attachmentid=4014]

Attached image(s)

• plezuhi_2006.gif

Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej.

#63 izzy

izzy

Bajker

• Admin
  • 1,281 posts
  • Interests:pivo, modelna železnica

Posted 22 December 2005 - 10:04 PM

Pomoje bo ok, sej je sajo reku pod 25 kilo huh.gif
Matr, kam sm pršu... Sami bajkerji.

Boljše je zaradi Parkinsa polovico pira politi,
kot pa ga zaradi Alzheimerja pozabiti spiti!

#64 Urankar

Urankar

+ snajper +

• Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 4,428 posts
  • Interests:cigaretkanje, tek, računalništvo, filmi, vrtnarjenje

Posted 22 December 2005 - 11:46 PM

Lohk bi se še slikce od tipa na pležuhu znebili = dobr vsebina bi mal trpela... Mogoče pa tudi ne, ker bi vsacga zanimalo kaj to za hudiča pležuh je in bi šel gledat...

+

Bela podlaga? Po mojem bi bla boljša kaka bolj živa barva - rumena,... al pa po drugi strani celo črna pa rumene črke..., sej pojavljalo se bo na belih straneh in bi pol tud črna sekala ven (moj avatar se čist lepo porajta...)
Sej sama podlaga ne bi povečala velikosti, oder ja?!?

=

To sta moja resna predloga! Tko da brez zajebancije! (+ ja, o gifih nimam blage veze) kij.gif

Edited by Urankar, 22 December 2005 - 11:49 PM.

"There is a billion people in China.
Someone down there is doing some serious fucking!"

#65 Djamali

Djamali

treniran profesionalc

• Admin
  • 2,418 posts
  • Interests:..utrujanje cigaretkarjem, sofer pijanih in okajenih osebkov, zagreti navijac poljske zenske odbojkarske reprezentance...

Posted 23 December 2005 - 07:29 AM

Glede same psihoanalize ocividcev tega bannerja nisem veliko razmisljal, saj sta graficna elementa na levi in na desni misljena kot razbijalca monotonosti. Dvomim pa da bi odstranitev tekmovalca na levi pripeljala do takih tezkih podzavestnih travm nakljucnih opazovalcev, da bi zacutili neizmerno potrebo po obisku tega dogodka, saj sama slikca dimenzije 50x55 pikslov ne pove celotne zgodbe dvomesecnih priprav in prica o zanimivosti 5 urnega dogodka.

Rumena podlaga, crna podlaga, frjolcne crke..... JA, to vse opazno poveca velikost gifa. Mocno je odsvetljiva tudi uporaba ditheringa slike, fajn je met cim manj barvnih odtenkov (manj kot 255)......
Tko da kej druzga kot tole niti ne mislim delat....

In ja, to je resen odgovor.... deda.gif

#66 Urankar

Urankar

+ snajper +

• Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 4,428 posts
  • Interests:cigaretkanje, tek, računalništvo, filmi, vrtnarjenje

Posted 23 December 2005 - 09:54 AM

Ah, dej no Djamali - špasferderber bananafuck.gif
=
Ti bom dons cel večer tečnaru, da boš zadevo videl z mojimi očmi, OK?!? banana.gif banana.gif banana.gif biggrin.gif tease.gif
"There is a billion people in China.
Someone down there is doing some serious fucking!"

#67 Djamali

Djamali

treniran profesionalc

• Admin
  • 2,418 posts

Posted 23 December 2005 - 10:13 AM

Velja 017.gif w00t.gif

#68 koko

koko

Predsednik

• Admin
  • 11,739 posts
  • Interests:plavanje v družbi
  • Motor:Honda

Posted 23 December 2005 - 11:08 AM

Men je všeč! metalc.gif

#69 sajo

sajo

dr. BEFSX41

• Admin
  • 2,287 posts
  • Interests:Motorizem, modelarstvo, avtoakustika,navtika,računalništvo, pivopitje, predsednikovanje, video snemanje in montaža .... in verjetno še kaj

Posted 26 December 2005 - 01:26 PM

OK bojsi žal mam tele dni bolj malo časa za računalnik in z tem posledično tudi za vas.
Bom zrihtal da se bojo teli bannerčki vtel še kje drugje, se pravi n drugih straneh in pa dodajal jih bom k mejlom ki bodo prihajali in odhajali iz mojga serverja, tko da to bo kar nekaj reklame, pričakujem da se bo banner v dveh mesecih prikazal vsaj 10000 ljudem ali celo več, bom potem povedal.
Upam da bom z tem zaslužil vsaj za klobaso pivo.gif
user posted image

#70 koko

koko

Predsednik

• Admin
  • 11,739 posts

Posted 26 December 2005 - 04:06 PM

To mi deli Sajo! metalc.gif

Mislim da bo v igri se kaksno pivo zraven klobase, al pa vsaj pol? hudicek.gif

#71 sajo

sajo

dr. BEFSX41

• Admin
  • 2,287 posts

Posted 28 December 2005 - 12:49 PM

No fajn

NUJNO RABIM IGLIČNI TISKALNIK

Če ga ima kdo za posodit bi bil full hvaležen, rabil bi ga pa za en dan al pa dva. Aja pa zlooo fajn bi blo če bi črna barva delala.
Če kdo ima naj me prosim pokliče na 041 717 435, ker ga nujno rabim pa da bi se to čimprej dobil, ker sedaj na žalost bolj malo spremljam forum ker nimam časa.
user posted image

#72 sajo

sajo

dr. BEFSX41

• Admin
  • 2,287 posts

Posted 11 October 2006 - 05:18 PM

proba uploada

[attachmentid=6187]

zgleda kuker da dela

Attached image(s)

• 200605202111_00089.jpg

user posted image

#73 sajo

sajo

dr. BEFSX41

• Admin
  • 2,287 posts

Posted 12 October 2006 - 01:44 PM

No tistle je kestel ki je zdej v mojem čolnu
user posted image

#74 sajo

sajo

dr. BEFSX41

• Admin
  • 2,287 posts

Posted 27 January 2007 - 06:29 AM

No kot ste nekateri opazili imamo zadnje čase kar pogoste obiske, ki objavljajo ne-varno vsebino oziroma povezave do kakšnih "sexy" strani. Jatz jih kolkor tolko uspešno ali pa tudi ne brišem, vendar pa vam svetujem da NE klikate na povezave ki so jih objavili nam nepoznani uporabniki. Več ali manj se poznamo med seboj, če ne v živo pa vsak preko nick imenov, tako da se hitro vidi če je kakšen nov z kakšnim čudnim nickom. Tistepovezave znajo povečini vsebo0vati trojanske konje ki se samodejno namestijo na vaš čarunalnik in potem imate razno razne težave lahko.

To ni vedno, ampak pravim da je lahko, zato NE klikajte na povezave uporabnikov ki so novi in z čudnimi imeni in ki ne znajo slovensko.

Istočasno naj tudi povem, naj se uporabniki izogibajo nickov kot je recimo ws-admin ali vsebujejo kakšne besede kot so admin, god, best, ... Nasplošno priporočam, da se izogibate imen ki bi lahko pomenili da so scripte. Bodite originalni.
ws-admin a, sem izpostavil predvsem zato ker sem ga skorajda že izbrisal, ampak še dobro da sem pogledal njegove objave in sem videl da je to oseba in ne kakšen programček, poleg tega sem ga izpostavil tudi zato, ker on dejansko ni admin na tem forumu in je to lahko zavajanje uporabnikov.

ws-admin upam, da mi ne zameriš ker sem te izpostavil,ampak resnično mislim, da ne bi bilo slabo, če bi si lahko spremenil nick. Če ne gre,oziroma če ti ta nick resnično nekaj pomeni potem pa naj pač bo tak kot ga imaš.Hvala
user posted image

#75 koko

koko

Predsednik

• Admin
  • 11,739 posts

Posted 27 January 2007 - 09:46 AM

jest sem neki objav teh sex povezav zbrisal, uporabnikov pa ne morem, tko da ce si jih ti Sajo prepoznal kot vsiljivce, stran z njimi! innocent.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users