Jump to content

Photo

Jadranska magistrala

• Please log in to reply
151 replies to this topic

#121 muma

muma

Bajker

• Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 2,683 posts
  • Interests:ni da ni
  • Spol:desc
  • Motor:transalpka

Posted 18 July 2007 - 11:16 AM

QUOTE(Baggy @ Wed, 18. July 2007, 11:03:46) View Post
ITAK.

kwa delaš reklamo? kij.gif

sersea, te kontaktiram enkrat kmalu...
Ujet, mlad, postaven, izobražen in situiran motorist obozuje kratke sprehode in dolge noči!
By Koko

#122 Djamali

Djamali

treniran profesionalc

• Admin
  • 2,418 posts
  • Interests:..utrujanje cigaretkarjem, sofer pijanih in okajenih osebkov, zagreti navijac poljske zenske odbojkarske reprezentance...
  • Motor:Yamaha Super Tenere

Posted 18 July 2007 - 05:11 PM

Jezus marija, bolj pocasi, jst zdej nimam dopusta da bi lahko na vsake 5 minut gledal forum, na sihtu pa dejansko DELAM, tko da ni cajt foruma brat....... tongue.gif

No v glavnem, kar se vikenda tice sem jst se vedno za kaksno furo.... v petek in soboto napovedujejo JASNO in ZELO VROČE vreme,..... tko da kej preveč sred dneva se pomoje ni glih pametno vozit....

....se zmenmo na moto sredi.....
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej.

#123 muma

muma

Bajker

• Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 2,683 posts

Posted 19 July 2007 - 10:47 AM

No, kdo gre zdej?

S Sersea sva zmenjena v soboto ob 12.00 v Reki, tko da odhod planiram okol 10. ure zjutraj...
Djamali? Baggy? Anyone else?
Ujet, mlad, postaven, izobražen in situiran motorist obozuje kratke sprehode in dolge noči!
By Koko

#124 Baggy

Baggy

Šefe

• Admin
  • 892 posts
  • Motor:Honda

Posted 19 July 2007 - 11:57 AM

Z veseljem, apak delam ponoči cel vikend. Kdaj pa bi šli v soboto nazaj?
Baggy Ma Vas Rad

#125 muma

muma

Bajker

• Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 2,683 posts

Posted 19 July 2007 - 12:05 PM

QUOTE(Baggy @ Thu, 19. July 2007, 12:57:03) View Post
Z veseljem, apak delam ponoči cel vikend. Kdaj pa bi šli v soboto nazaj?

Jest grem nazaj v ponedceljek...
By Koko

#126 Djamali

Djamali

treniran profesionalc

• Admin
  • 2,418 posts
  • Interests:..utrujanje cigaretkarjem, sofer pijanih in okajenih osebkov, zagreti navijac poljske zenske odbojkarske reprezentance...

Posted 20 July 2007 - 08:18 AM

"v soboto ob 12.00 v Reki":

ej, muma, jst bi se peljal dol s tabo do Reke in mogoče še kakšen delček naprej z vama obema, da bi se ustavili na kakšni plači nakar bi jaz obrnil in šel nazaj...... kaj praviš na to.....

#127 muma

muma

Bajker

• Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 2,683 posts

Posted 20 July 2007 - 09:00 AM

QUOTE(Djamali @ Fri, 20. July 2007, 9:18:20) View Post
"v soboto ob 12.00 v Reki":

ej, muma, jst bi se peljal dol s tabo do Reke in mogoče še kakšen delček naprej z vama obema, da bi se ustavili na kakšni plači nakar bi jaz obrnil in šel nazaj...... kaj praviš na to.....

kul, jest sem za...
na pijački oz. plaži te pa prepričam, da greš do Splita pepper.gif

sam ne mislim pa divjat, veš...
By Koko

#128 Djamali

Djamali

treniran profesionalc

• Admin
  • 2,418 posts

Posted 22 July 2007 - 07:27 PM

No, da nebi šlo 9 strani pisanja in dogovarjanja v nič, smo se muma, sersea in jszt res odpravili po jadranski magistrali.
Z mumo sva se odpravila od 10.00 iz naših krajev proti Rijeki, kjer sva počakala serseo. Končni cilj dneva je bil Split, torej cca. 500 km. Glede na NEIZMERNO vročino (cca 35 stopinj) smo zaradi potrebnih pogostih postankov (senca in tekočina) v okolico Zadra (320km) prispeli ob 18.00. Tam smo se ločili, jaz sem namreč odpotoval nazaj domov, onadva pa naprej. Serseo moram pohvaliti, saj moped obvladuje z lahkoto. Jadranska magistrala je super (pokrajina, zalivčki, dober asfalt ) vendar je bilo enostavno preveč turistov (res neomejeno) in prevelika vročina. Z moje strani opravljeno 650km, ostala popotnika pa tudi poročata da sta dol srečno prispela in da je fino.

#129 koko

koko

Predsednik

• Admin
  • 11,743 posts
  • Interests:plavanje v družbi

Posted 23 July 2007 - 07:14 AM

Brawo, ja Muma in Sersea sta se sla v soboto pofockat na moto zbor, žal je Sersea od izcrpanosti kmalu zaspala in tako je muma poln pivske motivacije ostal sam. Vceraj sta se meni javila iz primostena, kjer sta se namestila v privat camp in Sersea je spet zaspala od celodnevnega pojahkovanja po Splitu, Trogiru, plavanju, morskih večerjah etc. metalc.gif

mal sem fous... unsure.gif

#130 sotor je za dva

sotor je za dva

Biciklist

• Člani
  • Pip
  • 29 posts

Posted 23 July 2007 - 10:05 AM

Sersea toliko spi ker je MUMA BREZ POGUMA!!! bananafuck.gif nene.gif

#131 muma

muma

Bajker

• Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 2,683 posts

Posted 24 July 2007 - 08:33 AM

QUOTE(Djamali @ Sun, 22. July 2007, 20:27:59) View Post
No, da nebi šlo 9 strani pisanja in dogovarjanja v nič, smo se muma, sersea in jszt res odpravili po jadranski magistrali.
Z mumo sva se odpravila od 10.00 iz naših krajev proti Rijeki, kjer sva počakala serseo. Končni cilj dneva je bil Split, torej cca. 500 km. Glede na NEIZMERNO vročino (cca 35 stopinj) smo zaradi potrebnih pogostih postankov (senca in tekočina) v okolico Zadra (320km) prispeli ob 18.00. Tam smo se ločili, jaz sem namreč odpotoval nazaj domov, onadva pa naprej. Serseo moram pohvaliti, saj moped obvladuje z lahkoto. Jadranska magistrala je super (pokrajina, zalivčki, dober asfalt ) vendar je bilo enostavno preveč turistov (res neomejeno) in prevelika vročina. Z moje strani opravljeno 650km, ostala popotnika pa tudi poročata da sta dol srečno prispela in da je fino.

Evo, smo nazaj... Res je bil kul vikend pepper.gif , sam prekratek... Mal stastistike za začetek:
opravljeni km: 1165 km
povprečna poraba: 5,11 L/ 100 km
najvišja temperatura zraka na cesti (v senci): 36,7°C

Pot: Vir - Brezovica - Vrhnika - Planina - Postojna - Ilirska Bistrica - Rupa - Reka - Novi Vinodolski - Senj - Sveti Juraj - Karlobag - Starigrad Paklenica (tu je Djamali obrnil) - Zadar - Šibenik - Trogir - Kaštela (motozbor) - Split - Bačvice (plaža) - Split - Trogir - Primošten - Trogir - Primošten - Šibenik - Zadar - Paklenica - Senj - Reka - Rupa - Ilirska Bistrica - Gradišče (picerija Jakob) - Kozina - Izola (Sersea) oziroma Kamnik po stari cesti (muma)

Slikce bojo kmal, neki jih ima Sersea... Res vsaka čast Sergeji metalc.gif , da je zdržala to turo, prvič zarad dolžine in njene prve take ture, drugič zarad peklenske vročine in gužve whogives.gif , ter tretjič, ker glede na velikost res dobr obvladuje moped, na koncu je že mal preveč tiščala... innocent.gif

v pričakovanju Sersae
DSC00034.JPG

Lohk vam je žal, da niste šli zraven, motozbor na nivoju, veliko pivo 10 kun, Karlovačko je teklo kot še nikoli (najbrž zaradi dehidracije), vrhunec je bil z nastopom benda Hladno pivo in podelitvijo nagrade cestnega motorja... worthy1.gif
DSC00058.JPG

namest klubske zastave
DSC00044.JPG

kamping
DSC00045.JPG
DSC00047.JPG
DSC00051.JPG

the day after
DSC00057.JPG
DSC00053.JPG
DSC00061.JPG

kamikaze
DSC00048.JPG
DSC00049.JPG

Drugi dan je bil na izi, Split, izležavanje na plaži hi5.gif
DSC00062.JPG
DSC00064.JPG
DSC00067.JPG
promenada
DSC00068.JPG
plaža
DSC00071.JPG

nato pa črta proti trogirju oz. Primoštenu, kjer sva našla vilo s privat kampom, zasebnim zalivčekom... cheer.gif

smještaj
DSC00133.JPG
DSC00135.JPG
DSC00125.JPG
DSC00080.JPG
DSC00076.JPG

privat zalivček z barčkom
DSC00078.JPG

Opazovanje zahoda s stolpa v Trogirju banana.gif ob Karlovačkem, večerjica v starem delu, nato pa izi večer v lokalčku ob vili...
DSC00085.JPG
DSC00088.JPG
DSC00089.JPG
DSC00100.JPG

karlovačko in prošek
DSC00104.JPG
njami
DSC00107.JPG
relax v barčku
DSC00112.JPG

kopanje ob 7.30
DSC00139.JPG

Včeraj odhod proti domu, iskanje prijetne plaže, medtem še učenje pobiranja mopedinota censored.gif in nato uživanje v enem izmed številnih zalivčkov ob magistrali. 2bananasd.gif
DSC00148.JPG
DSC00146.JPG
DSC00150.JPG
malica v Zadru
DSC00156.JPG

DSC00168.JPG
DSC00172.JPG
DSC00175.JPG
DSC00177.JPG
DSC00180.JPG
DSC00184.JPG
DSC00190.JPG

Zaključek v piceriji Jakob v Gradišču (Brkini) in nato skupna vožnja do kozine, kjer sva jo nato mahnila vsak v svojo smer... victory.gif

Sersea se je pa res izkazala za kul družbo...
DSC00192.JPG

QUOTE(koko @ Mon, 23. July 2007, 8:14:40) View Post
Brawo, ja Muma in Sersea sta se sla v soboto pofockat na moto zbor, žal je Sersea od izcrpanosti kmalu zaspala in tako je muma poln pivske motivacije ostal sam. Vceraj sta se meni javila iz primostena, kjer sta se namestila v privat camp in Sersea je spet zaspala od celodnevnega pojahkovanja po Splitu, Trogiru, plavanju, morskih večerjah etc. metalc.gif

mal sem fous... unsure.gif

Sej si res lahk, ker je bil res kul vikend...

QUOTE(sotor je za dva @ Mon, 23. July 2007, 11:05:17) View Post
Sersea toliko spi ker je MUMA BREZ POGUMA!!! bananafuck.gif nene.gif

waverude.gif

Nekateri znamo punce poleg nagona zadovoljit tudi s potrebami na višjem nivoju... prjatli.gif

PS: sicer pa muma drugje išče priložnosti, povrhu pa ne skače v zelje...

Edited by muma, 24 July 2007 - 02:56 PM.

By Koko

#132 koko

koko

Predsednik

• Admin
  • 11,743 posts

Posted 24 July 2007 - 08:37 AM

A teb je spet spomina na kartici zmanjkal? Dej vsaj kaksno sliko k Sersea spi? smile.gif

#133 muma

muma

Bajker

• Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 2,683 posts

Posted 24 July 2007 - 08:50 AM

QUOTE(koko @ Tue, 24. July 2007, 9:37:47) View Post
A teb je spet spomina na kartici zmanjkal? Dej vsaj kaksno sliko k Sersea spi? smile.gif

bo v redu...

DSC00124.JPG

PS: zarad vročine sva sredi noči podrla šotor (jest še einbischen blau) in spala pod milim nebom...

Edited by koko, 24 July 2007 - 09:01 AM.

By Koko

#134 koko

koko

Predsednik

• Admin
  • 11,743 posts

Posted 24 July 2007 - 08:56 AM

ja the best! sem jest vedu da teb noben kader ne uide...dej zdej se kaksno k ti bruhas? tongue.gif

sam ni mi jasno kako poderes sotor ce lezis v njem, sta se morala cist reorganizirat, vstat in pol spet nastlat...

#135 muma

muma

Bajker

• Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 2,683 posts

Posted 24 July 2007 - 08:59 AM

ena panoramska...
DSC00167.JPG
By Koko

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users